آخرین بازی : رئال مادرید 2-1 بتیس (لالیگا)


آخرین پست ها

بایگانی

تقویم بازی های رئال مادرید

ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

نویسندگان

پیوندها

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

برنامه اختصاصی زیدان برای خامس رودریگز

اخبار


http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/10/29/139410291038432836932394.jpgخامس تابستان گذشته پس از 29 روز استراحت به دلیل حضور در کوپا آمریکا، دیرتر از سایر بازیکنان به اردوی پیش فصل رئال در چین اضافه شد و نتوانست دوران بدنسازی موفقی را طی کند. بدنسازی خامس در واقع در فاصله بین بازی های دوستانه و مسافرت های پیاپی رئال از کشوری به کشور دیگر انجام شد و او نتوانست در فرم مناسبی خود را به رقابت های لالیگا برساند.

خامس در اولین بازی رئال نیمکت نشین شد و 41 روز پس از شروع فصل، به دلیل مصدومیت در بازی های ملی، نزدیک به 70 روز به دور از میادین ماند. خامس در دوران بنیتس تنها در 39 درصد بازی های رئال به میدان رفت و در روزهای آخر حضور این مربی نیز نیمکت نشین شده بود.
جالب اینکه با آمدن زیدان نیز اوضاع برای خامس تغییری نکرد و او در مقابل دپور و خیخون روی نیمکت نشست و به جای وی این ایسکو بود که در ترکیب ثابت قرار گرفت.

آ اس امروز گزارش داد که زیدان برای بازگرداندن خامس به روزهای اوج، برای وی برنامه بدنسازی ویژه ای تدارک دیده و او را به دست دو دستیار خود رگوئنا و ماسایده سپرده است. زیدان بسیار امیدوار است تا خامس بتواند با این برنامه فشرده، به فرم واقعی خود برگشته و به همان خامس فصل گذشته تبدیل شود. رئال مادرید یکشنبه آینده در زمین بتیس به میدان خواهد رفت و باید دید از میان ایسکو و خامس، کدام یک از ابتدا در ترکیب رئال قرار خواهند گرفت.

روبرتو کارلوس در آستانه بازگشت به رئال مادرید

اخبار

همانطور که کارلوس هفته گذشته اعلام کرده بود او در آستانه بازگشت به رئال مادرید قرار دارد؛ باشگاهی که به عنوان بازیکن با آن 3 بار قهرمانی اروپا و 4 قهرمانی لالیگا را تجربه کرده است.آ اس با انتشار عکسی از کارلوس در هنگام ورود به کمپ والدبباس گزارش داده است که ستاره برزیلی سابق رئال به زودی به عنوان مربی به جمع کهکشانی ها اضافه خواهد شد. احتمال اینکه او مربی تیم دوم رئال مادرید بشود، بالا پیش بینی می شود. کارلوس حضورش به عنوان مدیر ورزشی رئال را رد کرده است.

شیطنت رونالدو در عکس رسمی رئال(عکس)

اخبار عکسبه ویژه کریس رونالدو که برخلاف چند هفته قبل، کاملا سرحال به نظر می رسد. او امروز هم در زمان گرفتن عکس رسمی رئال، دست از شیطنت برنداشت و در هنگام صحبت سرخیو راموس با فلورنتینو پرز، کاپیتان تیمش را اذیت کرد. زیر این عکس که در صفحه اینستاگرام باشگاه رئال منتشر شده، نوشته شده:" سخت کار کن، خوش بگذران!"

عکس رسمی رئال مادرید با حضور زیدان

اخبار عکس

عکس رسمی فصل 2015-2016 رئال مادرید با حضور بازیکنان، اعضای جدید کادر مربیگری و نیز فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه، امروز در کمپ والدبباس به ثبت رسید. نکته جالب اینکه پیش از این عکس مشابهی در ابتدای فصل و با رافا بنیتس گرفته شده بود.

برچسب ها رئال نیوز

سربازان رئال پشت سر ژنرال زیدان (عکس)

اخبار عکسزیزو که در این دو هفته به وضوح تیمش را دچار مشکل بدنی دیده، خود جلوتر از همه و همراه با تمام دستیارانش، رئالی ها را زیر تمرینات سخت و فشرده گرفته است. این عکس که روی جلد شماره امروز مارکا نیز رفته، به خوبی نمایانگر عزم جدی زیدان برای بازگرداندن رئال به روزهای اوج است.

مسی: رونالدو به حق برنده توپ طلا شده بود

اخبار

http://sport.jamejamonline.ir/Media/Image/1393/08/28/635519837921061723.jpg

لیونل مسی هفته گذشته در زوریخ موفق شد پنجمین توپ طلای دوران فوتبالش را تصاحب کند و از این منظر فاصله خود با کریستیانو رونالدو را افزایش دهد.

مسی که در مصاحبه با فرانس فوتبال شرکت کرده بود، در همین رابطه گفت:" معتقدم دو توپ طلای رونالدو در دو سال گذشته به حق و شایسته وی بود. من هرگز نسبت به این عنوان وسواس نداشته ام و اگر امسال هم این جایزه به من نمی رسید، اهمیتی برایم نداشت؛ با این حال نمی توانم کتمان کنم که از تصاحب دوباره توپ طلا خوشحالم.

فکر می کنم در آینده ای نزدیک، این عنوان به نیمار خواهد رسید؛ بخاطر تکنیک و سرعت بالایش و مهارت های فوق العاده اش در مصاف های تک به تک. او همه چیز برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن دنیا بودن را در اختیار دارد."

شرحی برای یک عکس: زیدان، رهبر و نماد تیم

اخبار

 این تصویر سمبلی از دوران جدید است. روابط عمومی باشگاه آن را در صفحه اینستاگرام رئال با 25 میلیون فالوور پخش کرده. عکسی که به خوبی نشان می دهد زیدان نه تنها مربی بلکه رهبر این تیم است.

مسلما سایت باشگاه می خواهد از زیدان حمایت کند و مهمتر از آن از پرز که تصمیم به انتخاب او گرفته است. نکته بعدی تصویر مربوط به نوستالژیک بودن آن است. زیدان با دویدن جلوی بازیکنان می خواهد نشان بدهد که نه تنها می تواند کنارشان بازی کند بلکه در کنارشان خیلی عادی تمرین کند. او چیزی از بهترین بازیکنانش از نظر فنی کم ندارد و به همین خاطر جدی ترین رقیب برایشان است.

نکته دیگر مربوط به قیاس او با بنیتز است. بنیتز مسلما از نظر بدنی قابل قیاس با زیزو نبود. زیدان رهبر روحی و ذهنی تیم است . در هر صورت پرز با انتخاب زیدان حواسها را از انتقادات به خود پرت کرد تا کسی یادش نیاورد که هیچ کس جز خودش نمی تواند رئیس باشگاه شود …

خوانما تروبا – نایب رئیس آس

پ.ن: این خوانما تروبا نایب رئیس آس چند سال قبلم یکی از عکس های پرز و مورینیو رو هم همینجوری شرح داده بود بهش نمیاد شرح هاش اراجیف باشه امیدوارم این شرحشم درست از اب در بیاد و زیدان با حمایت بازیکنا و بازیکنا با رهبری زیدان مسیر پیشرفت رو طی کنن

جا داره اون شرح رو هم بزارم که تا حدودی درست بود ...

صرفا بخاطر اینکه نویسنده دوتاشون یه نفر بود برام جالب بود گفتم هر دو رو بزارم کلا خوانما ادم جالبیهعکسی که پیش از بازی با ساراگوسا گرفته شد ، نشانه ای رابطه فوق العاده میان مدیر و مربی تیم اصلی رئال مادرید است . حرکاتی هستند که نمی شود آنها را تقلبی خواند . به خصوص برای کسانی که از ریاکاری متنفر هستند : فلورنتینو پرز و مورینیو که می خواهند با این کارشان نشان دهند که یک محبت خانوادگی نسبت به هم دارند . در حقیقت اتحاد آنها به چیزی بیش از قرارداد سالانه ده میلیونی منحصر می شود .

 

این صحنه صمیمی و دوست داشنتی به نظر می رسد اما از طرفی حالت دست مورینیو محتاطانه است . طوری دستش را قفل کرده که انگار قرار است که باز شود . این گونه ریلکس بودن دست نشان از یک اطمینان خاص دارد . مثل حالتی می ماند که بچه ها وقتی می خواهند والدینشان را رها کنند ، دستشان را این گونه می گذارند . 

دست گذاشتن روی شانه یک دوست نشان از یک حالت صمیمی در زمان اشاره است . حالتی است برای جلب توجه و نشان دادندوستی . از طرفی می تواند حس تملک را به همراه داشته باشد . هر کس این تصویر را نگاه کند و هیچ شناختی از این دو نفر نداشته باشد فکر می کند که مرد کت و شلواری یک جنتلمن است که خواسته با یک دوست صمیمی جوان تر از خودش عکس بگیرد . 

این عکس شاید یادآور زمانی باشد که جورج بوش دست چپش را روی شانه آزنار گذاشت . البته پرز هم معمولا چنین حرکتی را برای بقیه انتخاب نمی کند و این قدر صمیمی با بقیه عکس نمی گیرد . 

خوانما تروبا - نایب رئیس آس

پیشنهاد 8 میلیون یورویی رم برای به خدمت گرفتن مدافع رئال مادرید

اخبار نقل و انتقالات

پیشنهاد 8 میلیون یورویی رم برای به خدمت گرفتن مدافع رئال مادرید
این ایستگاه رادیویی اسپانیایی گزارش داده که تیم رم مجذوب همه کاره بودن این مدافع محصول آکادمی در خط دفاعی شده است، کسی که توانایی بازی در تمام پست های خط دفاعی را دارد.

رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف رم برود، اما با توجه به اینکه ناچو در این فصل از رقابت ها به میدان رفته است، اگر در نقل و انتقلات زمستانی جدا شود، نمی تواند مقابل لوس بلانکوس پیراهن رم را به تن کند.

با توجه به محرومیت رئال مادرید از نقل و انتقالات، و عدم توانایی آنها برای خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالات، تنها یک پیشنهاد اغوا کننده می تواند آنها را به فروش مدافع خود وا دارد.