آخرین بازی : رئال مادرید 2-1 بتیس (لالیگا)


آخرین پست ها

بایگانی

تقویم بازی های رئال مادرید

ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

نویسندگان

پیوندها

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

غیبت واران برابر مالاگا؛ رئال مادرید به دادگاه عالی ورزش شکایت نمی کند

اخبار

غیبت واران برابر مالاگا؛ رئال مادرید به دادگاه عالی ورزش شکایت نمی کند
به گزارش AS، امروز از باشگاه رئال مادرید خبر رسید که این باشگاه بابت کارت زردهای واران به دادگاه عالی ورزش شکایت نمی کند. 

به گفته این منبع پس از رد درخواست رئال در کمیته استیناف، رئال در خصوص کارت قرمز نا عادلانه واران به دادگاه عالی ورزش شکایت نمی کند. جلسه دادگاه عالی ورزش پس از دیدار مقابل مالاگا برگزار می شود و اگر رئال شکایت کند، محرومیت واران به صورت موقت برداشته می شود و اگر در آن جلسه درخواست رئال نیز  رد می شد، این مدافع فرانسوی دربی را از دست می داد.

بدین ترتیب مدیران باشگاه رئال مادرید نصمیم گرفتند که وی برابر مالاگا غایب باشد و برای دربی در ترکیب قرار بگیرد.

برچسب ها رئال نیوز

حضور بنزما در یورو همچنان در هاله ای از ابهام

اخبار

حضور بنزما در یورو همچنان در هاله ای از ابهام
کریم بنزما به خاطر اتهام به همدستی در اخاذی از متئو والبوئنا با یک فیلم از وی، تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و یک شب را هم در بازداشتگاه سپری کرد و البته از تیم ملی فرانسه به صورت موقت تا روشن شدن تکلیف این پرونده کنار گذاشته شد.

به نقل از Four Four Two، پنجشنبه قاضی این پرونده ممنوعیت ملاقات بنزما و والبوئنا را لغو کرد اما افزود تحقیقات همچنان ادامه دارد و هیچکس تبرئه نشده است. بنزما همچنان از ملاقات با دیگر افراد این پرونده از جمله دوست صمیمی اش و نفر اول مظنون در این پرونده منع شده است.

فدارسیون فوتبال فرانسه از پاسخ به سوال اینکه آیا بنزما در یورو 2016 بازی خواهد یا خیر سر باز زده است تا حضور بنزما در یورو در ابهام قرار بگیرد.

برچسب ها رئال نیوز
برچسب ها رئال نیوز

افشاگری جدید فوتبال لیکس: بند های عجیب در انتقال دی ماریا به منچستر یونایتد

اخبار

افشاگری جدید فوتبال لیکس: بند های عجیب در انتقال دی ماریا به منچستر یونایتد
بنا به گزارش Football Leaks، یونایتد اگر در تابستان گذشته دی ماریا را به یکی از باشگاه های لالیگا می فروخت موظف به پرداخت 50 میلیون یورو به رئال مادرید بود، اگر در نقل و انتقالات سال 2016 این اتفاق رخ می داد، 40 میلیون یورو و اگر در سال 2017 او را به فروش می رساند باید 30 میلیون یورو به مادریدی ها می پرداخت.

با اینحال، در صورتی که شیاطین سرخ سعی در فروش ستاره آرژانتینی به بارسلونا داشتند، غرامت 30 میلیون یورویی به مدت دو سال دیگر پا برجا می ماند، که یعنی یونایتد باید تا سال 2019 (اتمام قرارداد دی ماریا) این مبلغ را به رئال مادرید پرداخت می کرد.

لوس بلانکوس از فروش دی ماریا به منچستر یونایتد 75 میلیون یورو به دست آورد و در صورتی که با حضور دی ماریا منچستر یونایتد به رقابت های چمپیونزلیگ صعود می کرد 1 میلون یورو دیگر هم به این تیم می رسید، 5 میلیون یورو در صورت حضور وی در جمع نامزد های نهایی توپ طلا و 5 میلیون یورو در صورتی که وی برنده توپ طلا می شد.

با این وجود، دی ماریا تنها پس از یک فصل منچستر یونایتد را به مقصد پاریسن ژرمن ترک کرد و تیم لیگ برتری از فروش او 57.1 میلیون یورو به دست آورد.

برچسب ها رئال نیوز

احتمال شهادت پرز در دادگاه پرونده مالیاتی نیمار

اخبار

احتمال شهادت پرز در دادگاه پرونده مالیاتی نیمار
به گزارش فوتبال اسپانیا، طبق گزارشات سازمان وابسته به پول اروپا DIS از فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید می‌‌خواهد که در مورد پرونده نیمار شهادت بدهد. طبق گزارش AS و ال‌ کنفیدنشال، DIS که پس از جنجال‌های مربوط به مالیات، به سراغ پرونده نیمار رفته است حالا اعتقاد دارد که فلورنتینو پرز می‌‌تواند در این پرونده به آنها کمک کند.

این سازمان اعتقاد دارد که پیشنهادات دیگری هم برای نیمار وجود داشته است و یکی‌ از این پیشنهادات از طرف لوس بلانکوس بوده است. البته هنوز قاضی پرونده رای به حضور پرز در دادگاه نداده است و صرفا آن را در نظر دارد.

برچسب ها رئال نیوز

بنیتز: تیم در مسیر مناسب بود ولی پرز مرا اخراج کرد

اخبار

بنیتز: تیم در مسیر مناسب بود ولی پرز مرا اخراج کرد
به نقل از وبسایت managing madrid، رافائل بنیتز یکی از کارشناسان BT sport  در بازی رئال مادرید و آس رم بود. بنیتز صحبت هایی  درباره دوره حضورش در مادرید کرده است و به نکوهش فلورنتینو پرز پرداخته است.

ما در راه درست بودیم اما رییس باشگاه و هواداران ناراحت بودند و تصمیم گرفتند سرمربی تیم را عوض کنند. دستیارم روزی به من گفت فشار از جانب رییس باشگاه هر روز بیشتر می شود. او هر روز با بازیکنان، خبرنگاران و کادر فنی صحبت می کرد و این کار را برای من سخت می کرد.

بارسلونا از زمانی که پرز رییس باشگاه شده است دو بار فاتح لالیگا شده است و این به خاطر استواریشان در مسیر است. پرز کارش را خوب انجام می دهد اما بارسلونا همچنان پیروز است.

مورینیو و آنچلوتی هم نظر های مشابهی در مورد پرز داشته اند. بنیتز خود را یک مادریدی می داند اما صحبت هایی کرده است که بر ضد باشگاه دوران کودکی اش است.

برچسب ها رئال نیوز

راموس: سرنوشت رئال مادرید در دستان بارسلوناست

اخبار

راموس: سرنوشت رئال مادرید در دستان بارسلوناست
به گزارش گل،  سرخیو راموس کاپیتان تیم رئال مادرید ضمن اعتراف به این واقعیت که بارسلونا شانس اول کسب عنوان قهرمانی در لالیگاست، از ناامیدنشدن هم تیمی هایش تا لحظه آخر برای فتح لالیگا سخن گفت.

پس از پیروزی دیشب ۳-۱ تیم بارسلونا برابر خیخون فاصله امتیازات دو غول فوتبال اسپانیا به هفت امتیاز افزایش یافت. رئالی ها هم اکنون با یک امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکومادرید در رده سوم جدول رده بندی رقابت های لالیگا قرار دارند.

سرخیو راموس با بیان اینکه تا پایان فصل هنوز ۱۴ مسابقه برای رئال مادرید باقی مانده است از هم تیمی هایش خواست نسبت به لغزش های احتمالی تیم بارسلونا هوشیار باشند:

جدال بر سر کسب عنوان قهرمانی به پایان نرسیده و هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده  اما این نکته نیز صحیح است که برای ما همه چیز بستگی به نتایج تیم بارسلونا دارد. البته ما هنوز  به فتح لالیگا امیدوار هستیم.

کاپیتان کهکشانی ها در ادامه خاطرنشان کرد:

باید تمرکز خود را حفظ کنیم و مطمئن شویم که دیگر امتیازی را از دست نخواهیم داد. در این صورت می توانیم تا پایان فصل بارسلونا را تحت فشار قرار دهیم. البته نباید فراموش کنیم که اتلتیکومادرید در جدول لالیگا بالاتر از ما قرار دارد پس باید فقط منتظر لغزش های این دو تیم باشیم.

تیم رئال مادرید در ادامه مسابقات لالیگا روز یکشنبه به مصاف تیم مالاگا در روسالدا خواهد رفت.

برچسب ها رئال نیوز

خسه: زیدان مربی بزرگی است؛ بازی مقابل رم سخت است

اخبار

خسه: زیدان مربی بزرگی است؛ بازی مقابل رم سخت است
این بازیکن که در نیمه دوم به میدان آمد و موفق به گلزنی شد، در پایان بازی به وب سایت رسمی یوفا گفت:

این دیداری بود که باید در بهترین فرم خود می بودیم و دیداری بود که می توانستیم از آن اعتماد به نفس کسب کنیم، بنابراین از این پیروزی خیلی خوشحالم. آنها در خط دفاعی واقعاً خیلی بودند و از جلوی زمین ما را پرس می کردند. آنها تیمی هستند که خوب دفاع می کند و بازی مقابل آنها سخت است.

این اولین گل من در لیگ قهرمانان اروپا بود و مطمئنم که حتی از زیدان هم خوشحال تر هستم. به دست آوردن فرصت بازی در این تیم سخت است، چون همه بازیکنان خیلی خوبی هستند.

خوشحالم که از حمایت مربی برخوردار هستم، او به همه ما اعتماد به نفس می دهد. من دو سال است که او را می شناسم؛ او در اولین فصل حضور من در تیم اصلی خیلی به من کمک کرد و مربی بزرگی است. به عنوان مربی و انسان چیز های زیادی از او یاد می گیرید.

گل کریستیانو فوق العاده بود؛ مطمئنم که او از بابت این گل خیلی خوشحال خواهد بود و من هم برای او خوشحالم، چون شایسته این گل بود.

برچسب ها رئال نیوز

رم - رئال مادرید: از پیروزی زیدان تا پیروزی رونالدو

اخبار مقاله


رم - رئال مادرید: از پیروزی زیدان تا پیروزی رونالدو

قرعه بد رم یا رئال؟

حقیقت این است نمایندگان ایتالیا در لیگ قهرمانان خوش اقبال نبوده اند و با دشوار ترین مسیرها روبرو شده اند. یووه برابر بایرن مونیخ و رم مقابل رئال مادرید. در حالی که فینال لیگ قهرمانان در سن سیرو برگزار می شود و ایتالیایی ها ته دل شان به نبرد در خانه می اندیشند. گازتا دلو اسپورت وقتی قرعه رم برابر رئال قرار گرفت در اشاره به قرعه رم تیتر "خدای من چه باید کرد؟" را زد.

تاریخ چیز دیگری می گفت. می گفت رئال از 1987 طی دیدارهای رفت و برگشت از سد آتزوری ها عبور نکرده و به همین دلیل برخی از اسپانیایی ها چنین قرعه ای را برای رئال "29 سال نفرین ایتالیایی" می خواندند. آنهایی که شکست در نیمه نهایی جام باشگاه های اروپا برابر میلان یادشان نرفته بود، سقوط برابر تورینو در جام یوفای 1992 و البته شکست از یووه در نیمه نهایی پارسال لیگ قهرمانان اروپا. تاریخ کنار رم قرار می گرفت ولی بازی مسیر دیگری را می پیمود.

بازگشت اسپالتی

رم مسابقات گروهی لیگ قهرمانان را با مصیبت به پایان برده بود. طی 6 بازی فقط در یک دیدار پیروز شده و میان  شکست هایش سقوط 1-6 برابر بارسا بیش از حد خفت بار به شمار می رفت. آنها با 16 گل خورده میان صعودکننده ها بدترین خط دفاع را معرفی کرده بودند و دو روز پس از قرعه کشی در جام حذفی برابر اسپزیای دسته دومی هم سقوط کردند. جالوروسی در سری آ هم 10 امتیاز پشت سر یووه قرار دارد. ناپولی و فیورنتینا بالاتر قرار گرفته اند و اینتر و میلان در فاصله یک قدمی.

لوچانو اسپالتی جای رودی گارسیا را گرفت تا جان دیگری به جالوروسی ببخشد. او طی سال های 2009-2005 روی نیمکت رم نشسته بود و احتمالا شیرین ترین خاطره اروپایی رمی ها عبور از سد رئال در یک هشتم لیگ به شمار می رفت. جایی که مردان اسپالتی هم در خانه 1-2 پیروز شدند و هم در برنابئو و در مجموع 2-4 پا به یک چهارم نهایی گذاشتند. او رم را در آن دوران از یک تیم دفاعی بدل به تیم تهاجمی کرد که گاهی استفاده نکردنش از یک مهاجم سنتی نوک جدل آور بود. رم لوچانو تماشایی بازی می کرد ولی به جایی نمی رسید. کسب 11 برد متوالی در آغاز سال 2006، همان سالی که اسپالتی عنوان بهترین مربی سری آ را گرفت معرکه بود، ولی رم با  قرار گرفتن در رتبه چهارم راهی لیگ قهرمانان هم نشد. رم در عصر لوچانو دو بار جام حذفی 2007 و 2008 را برد تا ویترین او خالی نماند.

رم با رویکردی مثبت بازی را آغاز کرد و در بسیاری از لحظات تیم برتر بود، ولی سرانجام دو گل از رئال دریافت کرد.  احتمالا رمی ها به دستاوردی بیش از دریافت دو گل با بازی شان می اندیشیدند، ولی نمایش نیمه نخست رمی ها خاطرات تلخ بازی های مصیبت بار این فصل شان در لیگ قهرمانان را محو کرد. شاید کمی دیر شده باشد، ولی این رم در مسیر صعودی قرار گرفته است.

رونالدو را فراموش نکنید

چرا او خشمگین شد؟ چرا در میانه مصاحبه مطبوعاتی پیش از دیدار رم - رئال بلند شد و رفت؟ او وقتی با پرسشی در باره این که نمی تواند در خانه حریفان گل بزند واکنش نشان داد و گفت " می توانید بازیکنی را مثال بزنید که از زمان ورود من به اسپانیا در خانه حریفان بیشتر از من گل زده باشد؟" و سپس سالن را ترک کرد!  خبرنگارها شیطنت می کردند ولی 16 گل آخر رونالدو در برنابئو به ثمر رسیده بودند و رئال هم فقط در نیمی از سفرهایش پیروز شده بود.

خرده گیران می خواستند رونالدو را آزار دهند. آنهایی که می گویند رونالدو برای طی این فصل برای اولین بار پس از ترک اولدترافورد در 43.5 درصد بازی های لالیگا برای رئال گل زده است. این درصد پارسال 71.4 بود و پیرارسال 73.3. متوسط دریبل های رونالدو هم طی سال های اخیر کاهش پیدا کرده اند و از متوسط 3.3  در  فصل 10-2009  رسیده است به 1.2 در فصل کنونی.

در چنین قابی، رونالدو در رم در آماج هیاهوی طرفداران رم بازی اش را آغاز کرد. اسپالتی بازوبند کاپیتانی را به فلورنتزی 24 ساله داده بود و گفته بود نیازی به مهار کریستیانو ندارد. فلورنتزی طی تساوی 1-1 برابر بارسا بازی جانانه ای برابر نیمار انجام داده بود و این جا برابر رونالدو بازی می کرد. فلورنتزی جوان در نیمه اول هم کریستیانو را مهار کرد و هم ترکیبش با محمد صلاح به  حملات جناح راست رم انجامید. ایسکو هم به عقب رانده شد که سرانجام در نیمه دوم جایش را به کواچیچ داد. رونالدو هم در اواخر نیمه اول راهی جناح راست شد تا خبر از توفیق پسر جوان ایتالیایی در نیمه اول دهد.

نیمه اول که تمام شد رئال حتی یک بار هم توپ را درون قاب دروازه رم جای نداده بود. رکورد بی سابقه ای برای مردان برنابئو در لیگ قهرمانان پس از بازی برابر بارسا در 2011. ولی رونالدو، رونالدو بود و دقیقه 57 فرا می رسید. فرا می رسید و کریستیانو پاسخ همه نیش ها را با آن ضربه می داد. توپ با پاس نفوذی مارسلو به عمق جناح چپ زمین نواخته شد. رونالدو و فلورنتزی موازی با هم دویدند، رونالدو با پای چپ مسیر توپ را عرضی کرد (یکی از ترفند های دیر آشنایش) و فلورنتزی مقهور شد. او سپس با شوت پای راستش ژسنی را از فاصله دور مغلوب کرد.  او گل دور از خانه زد تا پاسخ خرده گیران را داده باشد. رم پس از آن بلافاصله نزول کرد و رئال تیم برتر میدان شد و در واپسین دقایق گل دوم را هم با ضربه خسه زد.

پیروزی رئال هم پیروزی زیدان بود و هم پیروزی خصوصی کریستیانو. حالا رونالدو می تواند از رویارویی با جالوروسی خاطره های شیرینش را دوره کند.  نخستین گل او در این رقابت ها برابر رم در اولدترافورد به ثمر رسیده بود، در سال 2007 . او 22 ساله بود که طی پیروزی 1-7 دو بار دروازه رم که دونی درونش ایستاده بود را باز کرد. گل او برابر ژسنی در 31 سالگی از آن دو گل تماشایی تر بود و سرنوشت ساز تر.

زیدان: بازیکن افسانه ای و مربی افسانه ای

او به دنبال شکل دادن شخصیت دیگری از خود است. او می خواهد ثابت کند ستاره ها هم می توانند مربیان بزرگی شوند. زین الدین زیدان در نیمه راه این فصل جای رافا بنیتز را گرفت و تاکنون آغاز قابل قبولی داشته است. رئال طی این دوره در لیگ فقط 2 امتیاز از دست داده و به رغم درخشش بی حصر کاتالان ها، فاصله دو تیم فقط 7 امتیاز است و پرکردنی.  دیدار با رم نخستین بازی رئال به رهبری زیدان در لیگ قهرمانان به شمار می رفت. زیزو که جایگاه ویژه ای در این لیگ کنار رئال دارد. زیدان که در فینال 2002 گل پیروزی بخش را با آن ضربه تماشایی درون دروازه بایر لورکوزن جای داد که یکی از بهترین گل های لیگ قهرمانان و هم یکی از تعیین کننده ترین ضربه ها به شمار می رود. او بود که کنار کارلو آنچلوتی دسیما را هم به چنگ آورد و اکنون اوست که مردانش را با این برد در مرحله بعد می بیند. پیروزی با دو گل در زمین رم می تواند نفرین 29 ساله ایتالیایی ها برابر رئال را باطل کند. 

برچسب ها رئال نیوز