آخرین بازی : رئال مادرید 2-1 بتیس (لالیگا)


آخرین پست ها

بایگانی

تقویم بازی های رئال مادرید

ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

نویسندگان

پیوندها

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

نظر کمیته داوران و سخنگوی آن در مورد شایعات ال‌ کلاسیکو

اخبار آنتی بارسا بارسا و داوری-ناداوری ضد رئال

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7179/news/el_clasico_2015_2016_wallpaper_by_ricardodossantos-d96yknh.jpg
به گزارش AS، خبری در رسانه‌‌ها منتشر شد که یکی‌ از کمک داوران لالیگا ادعا کرده است که از طرف گروهی تحت فشار قرار گرفته تا در ال‌ کلاسیکو آینده به نفع رئال مادرید سوت بزند. خبر را می‌‌توانید در اینجـا بخوانید.

حالا کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسپانیا به این قضیه واکنش نشان داده است. ویکتوریانو سانچز آرمینیو رئیس کمیته داوران اسپانیا به AS می‌‌گوید:

در مورد این مساله هیچ اظهار نظری نمی‌‌کنیم. قضیه خود به خود از جنجال می‌‌افتد. این کار بی‌ فایده است.

آنخل خیمنز مونیوز، سخنگوی کمیته داوران که به نظر می‌‌رسد یکی‌ از متهمان باشد می‌‌گوید که:

هیچ خبری از این ماجرا ندارم و این شایعات به جز یک سری داستان‌ها مانند داستان‌های کافکا چیز بیشتری نیست!

نگاهی متفاوت به مادریدِ رافا بنیتز؛ کمی هم نیمه پر لیوان را ببینیم!

اخبار مقاله

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user28399/news/benitez.jpg
کی از حساس ترین دیدار های این هفته لیگ قهرمانان تقابل تیم های پاریسن ژرمن و رئال مادرید در پاریس بود. جایی که مادریدی ها با ترکیبی پر از مصدوم و غایب باید برابر پاریسی هایی قرار می گرفتند که با تمام قوا به این دیدار آمده بودند.

نمایش پایانی دور رفت این بار در پاریس برگزار می شد. تا به اینجای مسابقات در گروه A شاختار نمایش ناامیدکننده ای داشته و مالمو بهتر از چیزی که انتظار می رفت ظاهر شده است. با این حال مالمو خود را تیم شایسته تری برای رده سومی نشان داده است ولی برای رده اول و دومی هنوز شرایط مشخص نیست. بازی دیشب بهترین فرصت برای پاریسن ژرمن و بلان بود که بتوانند با پیروزی برابر یکی از تیم های بزرگ اروپا خودی نشان دهند و یک نتیجه روحیه بخش بدست اورند، اتفاقی که سرمایه گذاران قطری از ایتدای این پروژه به دنبال آن بوده اند؛ بدست آوردن اعتبار و قدرت در بین تیم های اروپایی. ولی این بازی نشان از یک چنین تیمی نداشت چرا که نمایش ضعیف شاگردان بلان بیش از هر چیز دیگری در این بازی به چشم می خورد و آن ها عملا نتوانستند برابر تیم نصفه و نیمه بنیتز حتی یک موقعیت چشمگیر و خساس بدست بیاورند.

از زاویه دیگر که به آن نگاه کرد، می توان به واژه اعتبار رسید. چیزی که رافا بنیتز با تزریق آن به شیوه بازی رئال مادرید در آن دیدار باعث رقم خوردن چنین نمایشی شد. اتفاقی که رسانه های مادریدی کمتر به آن می پردازند و به نوعی دوست ندارند آن را از طرف رافا بنیتز ببینند و این بازی و اتفاقات آن را بیشتر به نمایش بد و ناامید کننده پاریسی ها ربط می دهند تا بازی حساب شده و منطقی تیم ناقص رافا بنیتز.


"این بازی همانند خوردن یک غذای شیرین و مطلوب بود."  "بله این یک غذای پخته شده ولی فاقد عطر و طمع بود." این ها جملاتیست که نشریه مارکا پس از بازی رئال مادرید برابر پاریسن ژرمن به کار برد و می توان گفت چنین جبهه گیری هایی دررابطه با تیم مستحکم بنیتز که تا به اینجاری فصل تنها دو گل آن هم در لیگ دریافت کرده است، کمی ناعادلانه است.

علاوه بر همه این ها رئال مادرید در این دیدار چند مهره کلیدی خود را در اختیار نداشت. شاید این جمله درست باشد که چنینی باشگاه بزرگی نباید به بازیکن متکی باشد اما غایب بودن هامس، بیل، په په، کواچیچ، بنزما و کارواخال اتفاق کمی نبود و می توانست شبی وحشتناک برای سفیدها رقم بزند ولی آن ها موفق شدند بدون هیچ مشکلی و با یک نمایش کاملا برتز از حریف شب را سپری کنند.

با تمام این اوصاف همه در اروپا به دنبال تیمی بدون نقصل هستند ولی آیا تا به امروز در این فصل چنین تیمی وجود داشته است؟ باید قبول کرد که کار رافا بنیتز در رئال مادرید شایسته احترام بیشتریست و باید اعتبار بیشتری برای این سرمربی اسپانیایی در مادرید قائل شد. کسی که اولین فصل حضورش در مادرید را می گذارند ولی هستد افرادی این احترام گذاشتن به این مربی نه چندان جذاب را دوست ندارند و اغلب با واژه های فوتبال خسته کننده، یا صحبت از مشکلات بین مربی و بازیکنان و شرایط ستاره های تیم می خواهند وضعیت تیم مادریدی را نه چندان جالب و امیدوار نشان دهند.      

   چیزی است که همیشه در مادرید و رسانه هایش به آن عادت کرده ایم؛ 
بزرگنمایی مشکلات و چشم پوشی از نیمه پر لیوان!
برچسب ها رئال نیوز

لیست حقوق باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید فاش شد؛ مسی و رونالدو در صدر!

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/madrid-barcelona-1445521927057.jpg
جای تعجب نیست که بیشترین دستمزد را در تیم بارسلونا سه نفر خط حمله دریافت می کنند، و مسی با اختلافی فاحش در رده نخست قرار دارد.

1- لیونل مسی: 21.2 میلیون یورو

2- نیمار: 10 میلیون یورو

3- سوارز: 10 میلیون یورو

4- آندرس اینیستا: 7.5 میلیون یورو

5- ایوان راکیتیچ: 6.5 میلیون یورو

6- سرخیو بوسکتس: 6 میلیون یورو

7- دنی آلوز: 6 میلیون یورو

8- جرارد پیکه: 5.8 میلیون یورو

9- خاویر ماسکرانو: 5.5 میلیون یورو

10- آردا توران: 4 میلیون یورو

11- جوردی آلبا: 4 میلیون یورو

12- کلودیو براوو: 3.5 میلیون یورو

13- توماس فرمائلن: 3.5 میلیون یورو

14- مارک آندره تراستگن: 3 میلیون یورو

15- جرمی متیو: 3 میلیون یورو

16- آدریانو: 2.5 میلیون یورو

17- الیکس ویدال: 2.5 میلیون یورو

18- رافینیا: 2 میلیون یورو

19- مارک بارترا: 2 میلیون یورو

20- سرجی روبرتو: 1.5 میلیون یورو

21- داگلاس: 1.5 میلیون یورو

22- جوردی ماسیپ: 1 میلیون یورو

23- مونیر الحدادی: 1 میلیون یورو

24- ساندرو رامیرز: 1 میلیون یورو

در رئال مادرید بیشترین دستمزد ها را کریستیانو رونالدو، گرت بیل و سرخیو راموس دریافت می کنند. در زیر لیست رئال مادرید را مشاهده می فرمایید که به اندازه بارسلونا کامل نیست:

1- کریستیانو رونالدو: 17 میلیون یورو

2- گرت بیل: 11 میلیون یورو

3- سرخیو راموس: 10 میلیون یورو

4- کریم بنزما: 8 میلیون یورو

5- هامس رودریگز: 6 میلیون یورو

6- تونی کروس: 6 میلیون یورو

7- لوکا مودریچ: 4.5 میلیون یورو

8- مارسلو: 4 میلیون یورو

9- په په: 3.8 میلیون یورو

10- آلوارو آربلوا: 2.8 میلیون یورو

11- رافائل واران: 2.4 میلیون یورو

12- ایسکو: 2 میلیون یورو

13- کیلور ناواس: 2 میلیون یورو

14- خسه رودریگز: 1.2 میلیون یورو

15- دنی کارواخال: 1.2 میلیون یورو

16- ناچو: 1.2 میلیون یورو

غیبت یک هفته ای کواچیچ و از دست دادن دیدار مقابل سلتاویگو

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/cf84832d-f288-34b5-9dc6-c8caf3bc43bd.jpg
به دنبال تأیید خبر عود مصدومیت عضلانی لوکا مودریچ، که احتمالاً باعث غیبت او در بالایدوس خواهد شد، اکنون رافا بنیتز برای این مسابقه متئو کواچیچ را هم در اختیار نخواهد داشت،کسی که دیدار شب گذشته مقابل پاریسن ژرمن را هم از دست داد.

به گزارش AS، ملی پوش کروات دچار کشیدگی عضله شده است و احتمالاً به مدت یک هفته دور از میادین خواهد بود. کواچیچ قبل از دیدار مقابل پاریسن ژرمن کمی احساس ناراحتی کرده و در طول این مسابقه روی نیمکت نشست.

واکنش روزنامه‌های اروپا به دیدار دیشب رئال و PSG

اخبار روزنامه ها


http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7179/news/1445464513_981310_1445464640_noticia_grande.jpgبه گزارش AS, مطبوعات اروپا صبح روز بعد از بازی PSG و رئال مادرید به دیدار دیشب واکنش نشان دادند که آنها را با هم بررسی‌ می‌‌کنیم؛

اکیپ؛ PSG یک بازی را بدهکار ما است

یک امتیازی که رئال مادرید هرگز غصه آن را نخواهد خورد. هیچکس نمی‌‌داند PSG در سال ۲۰۱۶ چطور خواهد بود اما چیزی که مشخص است این است که عملکرد آنها در حال حاضر بسیار نا مناسب است. عملکردی که مقابل تیمی مصدومیت زده و بدون داشتن بهترین بازیکنان خود انجام شد. 

ال‌ پاریس؛ رئال مادرید B, پاریس سن ژرمن را کوچک کرد

با یک نیمه اول خوب و یک نیمه دوم فشرده، رئال مادرید B ستارگان پاریس سن ژرمن را تحت کنترل گرفت. لوس بلانکوس ثابت کردند که قادر به کنترل بازی هستند و می‌‌توانند در نیمه اول حریف را تحت فشار قرار بدهند و حملات میزبان‌ها را هم بی‌ اثر بگذارند. یک عملکرد نا امید کننده از PSG مقابل رئال مادریدی که نخواست به خاطر مصدومانش زانوی غم بغل بگیرد. 

فیگارو(فرانسه)؛ psg مقابل رئال سر پا ماند:

نبود پیروز در ورزشگاه پارک ده‌ پرنس. 

موندو دپورتیوو؛ یک دوئل بی‌ اثر از PSG و رئال مادرید:

به نظر می‌‌رسید رئال مادرید در پاریس تحقیر شود اما آنها به خوبی‌ با یک عملکرد محکم جلو این کار را گرفتند. آنها تمرکز خوبی‌ داشتند و دو موقعیت خوب بازی برای آنها بود. بلان تصور می‌‌کرد به راحتی‌ رئال مادرید را کنترل کند اما PSG به دشواری خطرناک نشان داد. زمانی‌ که توپ در اختیار PSG است، این تیم به اندازه یک سال نوری از تیم‌های بزرگ اروپایی پایین تر است. یک بازی بی‌ اثر اما با پیروزی رئال مادرید.

اوله(آرژانتین)؛ اینجا چیزی برای دیدن نیست:

کسی‌ که جلو تلویزیون بود و بازی‌های دیشب چمپیونزلیگ را می‌‌دید، نمی‌‌توانست تصمیم بگیرد که کدام بازی از بقیه بد تر است. پاریس سن ژرمن و رئال مادرید قول یک بازی خوب را می‌‌داد اما در آخر آنهایی که دنبال گل بودند را ناامید کرد.

گازتا دلو اسپورت:

ایبرا و کریستیانو در این بازی بزرگ گم بودند تا بازی بدون گل تمام شود. تیم فرانسوی کنترل کرد اما گل نزد و تیم اسپانیایی خلق کرد اما تمام نکرد. جنگ تیتان‌ها بدون گل تمام شد.
برچسب ها رئال نیوز

نکته آماری؛ کدام بازیکنان صاحب بیشترین شوت در چارچوب در فصل جاری لیگ قهرمانان بوده اند؟

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user199008/news/1478164780998106283.jpg
کریستیانو رونالدو، رابرت لواندوفسکی، تئو والکات و الکساندر لاکازت در صدر لیست بازیکنانی قرار دارند که بیشترین شوت درون چارچوب را تابدین جای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا داشته اند. فاصله تعداد شوت های درون چارچوب رونالدو از سایر بازیکنان این لیست، توجه بر انگیز است.کریستیانو رونالدو (21)
رابرت لواندوفسکی (11)
تئو والکات (11)
الکساندرلاکازت (10)

حضور لوکا مودریچ برابر سلتاویگو در هاله ای از ابهام

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user28399/news/1445513596_724808_1445513754_noticia_grande.jpg
به گزارش AS، لوکا مودریچ که در بازی دیشب رئال مادرید توانست 22 دقیقه برای کهکشانی ها به میدان برود، امروز صبح به کلینیک سانیتاس در مادرید  رفت و تست های پزشکی را پشت سر گذاشت.

او که در دیدار کرواسی برابر بلغارستان مصدوم شده بود، بازی رئال برابر لوانته را از دست داد و تا آخرین لحظه سفرشبه پاریس مشخص نبود تا این که در این دیدار در دقیقه 68 جای ایسکو را گرفت اما طبق گزارشات مصدومیت او هنوز به طور کامل بهبود نیافته است و مشخص نیست که بتواند رئال مادرید را در سفر به ویگو همراهی کند.

گفتنیست مصدومیت مودریچ از ناحیه کشاله ران است و رئال مادرید هیچ خبررسمی در مورد مصدومیت وی منتشر نکرده است.

شایعات فشار اوردن به کمک داور ال کلاسیکو اینده برای جانب داری از رئال کاملا کذب است.

اخبار بارسا و داوری-ناداوری ضد رئال آنتی بارسا

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user216362/content-news/img-20151022-wa0005.jpg
كادناسر ، كادناکوپه | بعد از تحقیقات پلیس اسپانیا در منزل کمک داوری که ادعای تهدید از طرف رئال مادرید را داشته ، پلیس ۲ نامه غیر عادی در منزل این کمک داور پیدا کرده.
.
طبق گفته منابع محلی یکی از دو نامه از طرف یکی از افراد نزدیک باشگاه بارسلونا است که به کمک داور گفته است رئال مادرید را متهم به پرداخت رشوه کند (عکس سمت چپ)
.
عکس سمت راست هم مربوط به نامه باشگاه بارسلونا است که تولد کمک داور را تبریک گفته است.
برچسب ها رئال نیوز

کاسیمیرو: در دفاع بسیار مستحکم هستیم

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/645ababa-6321-3b24-99e1-14c1a53f5918.jpg
به گزارش MARCA، کاسیمیرو هافبک جوان و برزیلی کهکشانی ها که در بازی دیشب برابر پی اس جی به طور کامل به میدان رفت، در مورد این بازی گفت:

این شاید بهترین بازی این فصل رئال مادرید بود. در تیم بازیکنان با کیفیتی داریم و همه ما در کارمان بسیار جدی هستیم و برای فتح عمناوین مختلف می جنگیم. ما امروز خیلی خوب بودیم و با کمی شانس فکر می کنم می توانستیم برنده باشیم. می دانیم که خیلی دفاعی بازی نمی کنیم و بیشتر از هر تیم دیگری شوت زده ایم و به گل رسیدیم و در دفاع هم بسیار مستحکم هستیم.

دیشب رئالی ها در پاریس به تساوی بدون گل رسیدند.