آخرین بازی : رئال مادرید 2-1 بتیس (لالیگا)


آخرین پست ها

بایگانی

تقویم بازی های رئال مادرید

ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

نویسندگان

پیوندها

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

هواداران رئال مادرید خواهان استعفای فلورنیتو پرز!

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/1448132609_508575_1448132682_noticia_grande.jpg
به گزارش AS، در حالیکه نتیجه بازی 2-0 شده بود، و بازیکنان با سری پایین وارد تونل ورزشگاه می شدند، سوت ها و صدای اعتراض هواداران به وضوح در ورزشگاه شنیده می شد، و برخی از آنها مستقیماً فلورنتینو پرز را هدف قرار دادند.

فریاد های "فلورنتینو، استعفا" همراه با تکان دادن دستمال های سفید، حرکتی برای نشان دادن خشم و نارضایتی هواداران بود. در پایان مسابقه و با سنگین تر شدن این شکست نیز این واکنش ها تشدید شده و ادامه داشت.

رئال مادرید 0-4 بارسلونا؛ بنیتز لطفا برو / کپی برابر اصل تحقیر ویسنته کالدرون!

اخباربازی با یک دقیقه سکوت و با نمایش پرچم فرانسه در ورزشگاه به احترام قربانیان پاریس با سوت آقای بوربالان آغاز شد. رئال مادرید بازی را خوب و با پرسینگ بالا آغاز کرد، و در دقیقه '8 نیز روی دریبل دو طرفه عالی رونالدو مقابل ماسکرانو صاحب موقعیت شد، که براوو پاس او را قطع کرد. اما در  دقیقه '11 این بارسلونا بود که برنابئو را با گلی استادانه روی پاس روبرتو ساکت کرد. اشتباه دو مدافع میانی رئال مادرید روی پاس گل روبرتو مشهود بود.

در دقیقه '27 ماسکرانو برای دومین بار به دلیل مصدومیت روی زمین افتاد و این بار دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و به جای او متیو وارد میدان شد. رئال مادرید توانی برای حمله کردن و خلق موقعیت نداشت و تنها در چند صحنه روی پرسینگ خوب و اشتباه بازیکنان بارسا صاحب توپ شدند که بازیکنان این تیم قدر فرصت را ندانسته نتیجه ای حاصل نشد.

دقیقه '39 روی اشتباهی که از لو رفتن توپ توسط مودریچ آغاز شد، تیم میهمان در صحنه ای که مشکوک به آفساید هم بود، توسط نیمار برزیلی به گل دوم دست یافت تا کار برای شاگردان بنیتز سخت تر شود. در آخرین لحظات نیمه اول، نیمار از سمت چپ نفوذ کرد و در نزدیکی دروازه پاس به بیرون داد که ضربه سوارز را مارسلو از روی خط با ضربه سر برگشت داد و در ادامه واران به خوبی مقابل شوت راکیتیچ ایستاد تا دروازه مادرید برای سومین بار باز نشود.

دقیقه '46 مارسلو به خوبی توپ را جلو آورده و وارد محوطه بارسا شد اما این فرصت عالی برای گلزنی را با پاس ندادن و خودخواهی از رئال مادرید گرفت. در نیمه دوم مادریدی ها هجومی آغاز کرده بودند و در دقیقه '48 هم ضربه عالی هامس از پشت محوطه با واکنش خوب براوو راهی کرنر شد. در دقیقه '52 ضربه ایستگاهی زیبای نیمار را ناواس با واکنشی خوب به کرنر فرستاد. بالاخره در دقیقه '54 بارسلونا کار میزبان را ساخت و اینیستا هم نام خود را در لیست گلزنان قرار داد.

در دقیقه '55 مسی به جای راکیتیچ وارد میدان شد و در سمت دیگر زمین هم ایسکو به جای هامس به میدان آمد. در دقیقه '59 هم مارسلو جای خود را به کارواخال داد. در دقیقه '68 رونالدو روی پاس عالی بیل در موقعیت تک به تک موفق به مغلوب کردن براوو نشد تا نتیجه همچنان 3-0 بماند. در دقیقه '75 سوارز با دومین گل خود در این مسابقه مادریدی ها را به سکوت کامل فرو برد تا شکست سنگین دیگری در تاریخ ال کلاسیکو ها ثبت شود. دقیقه '81 ضربه سر خطرناک بنزما باز هم با واکنش براوو برگشت داده شد. در دقیقه '85 ایسکو با خطای خشن خود روی نیمار، با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد تا وخامت وضعیت مادریدی ها از نظر روانی را نشان دهد. در دقیقه '89 ارسال عالی بیل با ضربه سر محکم رونالدو همراه شد که باز هم براوو فوق العاده واکنش نشان داد. در نهایت بازی با نتیجه 4-0 به پایان رسید تا زمزمه ها مبنی بر اخراج بنیتز آغاز شود.

پ.ن: اینجاست که فرق ستاره های بی تعصب و بی غیرت با امثال کایخون و ... مشخص میشه و همچنین سطح مربی

باور داشته باشید که این بارسای این چند فصل اخیر در مقابل بارسایی پپ گواردیولا هیچی نیست اگه مربی فعلی و سابق قرار بود در مقابل اون بارسا و با شرایط اون زمان مقابله کنن که واویلا بود...


بازیکنا خودشونم نمیخوان بازی کنن!! مقصر کامل بنیتز نیست ولی با این وجود اخراجش بهترین کاره تا الان شاید ازش طرفداری میکردم ولی دیگه رفتنش بهتره

برچسب ها رئال نیوز

ترکیب رسمی الکلاسیکو/* ترکیب رئال مادرید تأخیر وب سایت رسمی باشگاه، به اشتباه منتشر شده بود

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/1448121288_057255_1448121832_album_grande.jpg
از ساعت 20:45 دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در حساس ترین دیدار هفته 12 رقابت های لالیگا، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم خواهند رفت و اکنون ترکیب رسمی دو تیم منتشر شده است.
کلودیو براوو؛ پیکه، ماسکرانو، آلبا، آلوز؛ بوسکتس، اینیستا، سرجی روبرتو، راکیتیچ، سوارز، نیمار
کیلور ناواس؛ دنیلو، راموس، واران، مارسلو؛ کروس، مودریچ، هامس، بیل، بنزما، رونالدو
برچسب ها رئال نیوز
برچسب ها رئال نیوز

چریشف:خسته نمیشم

اخبار

12277573_1925296467694568_909849092_n
دنیس چریشف که از لیست ال کلاسیکو خط خورده نا امید نمی شود. وی با انتشار تصویر صورت عرقی خود نوشت :” متوقف نمی شوم و به سختکوشی و تلاش ادامه می دهم.”

رونالدو امشب پاسخ منتقدان را خواهد داد؟

اخبار


http://www.varzesh11.com/images/news/cristiano-ronaldo-2013-6394.jpgرونالدو تا بدینجای فصل، آن درخشش فصول گذشته خود را تکرار نکرده است. این برای اولین بار در 7 سال اخیر است که تا پایان هفته دوازدهم، رونالدو در جایگاه سوم گلزنان لالیگا قرار دارد. او با زدن 8 گل، پشت سر نیمار 11 گله و سوارز 9 گله قرار دارد.
در یک ماه گذشته، شایعات مربوط به جدایی او از رئال و پیوستنش به پاری سن ژرمن و منچستریونایتد نیز بیشتر از همیشه به گوش رسیده؛ شایعاتی که او با ردنکردنشان، بدانها قوت بخشیده است.

بی شک رونالدو امسال یکی از قربانیان سیستم های دفاعی رافا بنیتس در رئال بوده است. تغییر پست او از قسمت چپ فاز تهاجمی به درون محوطه حریفان به عنوان یک سانترفوروارد را یکی از دلایل افت محسوس فوق ستاره پرتغالی می دانند.

حال امشب و جدال با بارسلونا، می تواند بزرگترین میدانی باشد که او بار دیگر شایستگی هایش را به منقدان حالا دیگر پرشمار خود اثبات کند. رونالدو تاکنون 15 گل به بارسلونا زده که 7 تای آنها در لالیگا بوده است. در آخرین ال کلاسیکوی برگزار شده نیز او موفق شد در نوکمپ، تنها گل تیمش را به ثمر برساند؛ گلزنی او در زمین بارسلونا در شرایطی بود که رقیب همیشگی او مسی، توفیقی در این امر پیدا نکرد.
آیا امشب رونالدو می تواند مهر سکوت بر دهان منتقدانش بزند؟ باید تا ساعت 22.45 دقیقه امشب برای یافتن پاسخ این سوال صبر کرد.

ایسکو جانشین خامس مقابل بارسلونا

اخبار


http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user97943/content-news/isco-36866.jpgاین یکی از بزرگترین تردیدهای بنیتس برای این بازی بزرگ بود اما مارکا ساعتی پیش گزارش داد که سرمربی رئال در پایان جلسه شب گذشته و پس از مشورت با دیگر اعضای کادر فنی، تصمیم بر این گرفته است که ایسکو را بجای خامس از ابتدا به میدان بفرستد و ستاره کلمبیایی از نیمه دوم وارد زمین شود.

این در شرایطی است که خامس در اوج آمادگی به سر می برد اما گویا خستگی ناشی از سفر 10 ساعته از کلمبیا به مادرید و تنها دو جلسه تمرین با تیم در روزهای اخیر، سبب شده تا بنیتس روی ایسکو در ال کلاسیکو حساب باز کند. تصمیمی که در صورت ناکامی رئال، می تواند موج تندی از انتقادات را به سمت بنیتس سوق دهد.

برنامه ویژه ال کلاسیکو برای گرامیداشت قربانیان فرانسوی

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/1448108541_881195_1448108948_noticia_grande.jpg
به گزارش AS، یک پرچم سه رنگ غول پیکر در مرکز ورزشگاه رئال مادرید (Paseo de la Castellana) به نمایش در خواهد آمد. یک دقیقه سکوت هم به احترام قربانیان حملات تروریستی پاریس در تاریخ 13 نوامبر برقرار خواهد بود و رنگ های ملی فرانسه در طول بازی بر فراز ورزشگاه به پرواز درخواهند آمد.

سفیر فرانسه در اسپانیا، ایو سن ژو به عنوان مهمان افتخاری در جایگاه ویژه رؤسای باشگاه ها حضور خواهد داشت.

هدف رئال مادرید این است که حمایت کامل و همبستگی خود با مردم فرانسه را نشان دهد. بخش هواداران رسمی باشگاه، که با نام  ‘grada de animación’ شناخته می شوند، موزاییک های مخصوص خود برای ال کلاسیکو را کنار خواهند گذاشت و به ادای احترام باشگاه نسبت به فرانسه و یادبود حادثه 13 نوامبر تمرکز خواهند کرد. ال کلاسیکو پر بیننده ترین مسابقه فوتبال در اروپا است، و همراه با فینال های NBA و NFL جزو پر مخاطب ترین رویداد های ورزشی در سراسر جهان محسوب می شود، که بیش از 600 میلیون بیننده در 173 کشور جهان دارد.

PPTV در چین، SuperSport در سراسر قاره آفریقا، Fox Sports، ESPN، DirecTV، beIN Sports، SportKlub  و Alkass تنها تعدادی از شبکه هایی هستند که به صورت زنده این مسابقه را پخش خواهند کرد و احتمال تعداد بیننده ها در سراسر جهان به 650 میلیون نفر نزدیک شود.

 

قیمت عجیب بلیت الکلاسیکو؛ 12 میلیون تومان + عکس

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user144951/content-image/211553_149.jpg

دیدار دو تیم رئال مادرید و بارسلونا که فردا شب (شنبه) برگزار می‌شود برای تماشاگران این بازی، دیداری استثنایی خواهد بود.

قیمت بلیت‌های جایگاه ویژه ورزشگاه "سانتیاگو برنابئو" 2697 یوروست که مبلغی بالغ بر 12 میلیون تومان است.

قیمتی که شاید هرکسی توانایی پرداخت آن را نداشته باشد.