آخرین بازی : رئال مادرید 2-1 بتیس (لالیگا)


آخرین پست ها

بایگانی

تقویم بازی های رئال مادرید

ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

نویسندگان

پیوندها

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

پخش زنده و انلاین بازی رئال مادرید و رئال سوسیه داد

پخش انلاین بازی های فوتبال


رئال مادرید و رئال سوسیه داد
هفته اول لالیکای اسپانیا
یکشنبه 31 مرداد 1395
ساعت 22:45
ورزشگاه آنوئتا

 لینک :
 لینک :
 لینک :
لینک :پ.ن: لایک که نمیکنید کامنتم که نمیدید بس توی پیجای اینستاگرام و کانال ها و گروه های تلگرام پلاس هستید  خسته نباشید
حداقل رد میشید یه بوق بزنید

زین‌الدین زیدان: قهرمانی در لالیگا هدف اول ما برای فصل جدید است/ بازیکن جدید نمی‌خریم

اخبار

زین‌الدین زیدان

سرمربی کهکشانی‌ها احتمال اضافه شدن بازیکنان جدید به فهرست شاگردانش در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال را رد کرد.

، زین‌الدین زیدان تأکید کرد که رئال مادرید تا پایان بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال دیگر بازیکن نخواهد خرید مگر اینکه بازیکنی از این تیم فروخته شود. زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش برابر سوسیه‌داد در هفته اول لالیگا اظهار داشت: اگر از بازیکنان ما کسی تیم را ترک نکند، بازیکن جدید دیگری به تیم ما اضافه نخواهد شد. این غیرممکن است. واقعیت این است که من از تیمی که در اختیار دارم راضی‌ام.

زیزو درباره شرایط تیمش برای بازی خارج از خانه برابر سوسیه‌داد نیز اظهار داشت: ما یک اردوی پیش‌فصل خوب داشته‌ایم. تمام بازیکنان برای آغاز کارشان انگیزه دارند. فصل سختی در انتظارمان خواهد بود، اما ما برای جنگیدن جهت رسیدن به اهداف‌مان آماده‌ایم. می‌دانیم که خوب شروع کردن لیگ چقدر اهمیت دارد. رئال سوسیه‌داد حریف سرسختی خواهد بود. باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. همه ما می‌دانیم که سطح توقعات از رئال مادرید بسیار بالاست. من از بازیکنانم راضی‌ام. ما تیم خوبی داریم و حالا همه چیز به بازیکنان بستگی دارد تا توانایی‌های‌شان را نشان دهند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تأکید کرد: فصل پرفشار و سنگینی پیش‌روی ما قرار خواهد داشت. قهرمانی در لالیگا مهمترین هدف ماست، چون این تورنمنتی است که در آن باید بسیار ثبات داشته باشید.

زیدان درباره زمان بازگشت کریستیانو رونالدو به میادین هم گفت: من نمی‌توانم زمان مشخصی اعلام کنم. او به زمین فوتبال برگشته است و تمرینات همراه با توپش را آغاز کرده است که این نشانه خوبی است. مهمترین چیز این است که او احساس خوبی نسبت به وضعیتش داشته باشد. او می‌تواند به بازی بعدی ما برسد. خودش برای اینکه هرچه زودتر برگردد، بسیار انگیزه دارد. ما هنوز به اینکه از پرتغال بخواهیم رونالدو را برای دور بعدی بازی‌های ملی دعوت نکند،‌ فکر نکرده‌ایم. بعد از بازی برابر سوسیه‌داد به این موضوع هم فکر خواهیم کرد.

سوارز : هیچ لذتی بالاتر از گلزنی به رئال مادرید نیست

اخبار

سوارس درباره گل زدن به رئال مادرید هم گفت: «به عنوان یک بازیکن بارسلونا هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از گل زدن به رئال نیست اما باید به یک نکته دیگر هم اشاره کنم و آنها این که بازی کردن با اتلتیکو مادرید کسل‌کننده‌ترین بازی برای بارسلونا است.»

رئال مادرید 5-3 رنس؛ آخرین دیدار دوستانه شاگردان زیدان

اخبار

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/slider/public/contents/user7024/news/_3am4464_uthumb.jpg?itok=u9wLhwRo
دوازده روز تا نخستین دیدار در لالیگا، شاگردان زیدان سه بار دروازه خود را برابر تیم فرانسوی استاد رنس باز شده دیدند.

 در شرایطی که برخی از هواداران رئال مادرید در شبکه های مجازی کماکان لزوم خرید داوید دخیا را به زیدان یادآور می شوند، اسطوره سابق با کمترین تغییر ترکیب برای فصل آینده آماده می شود. 

گل اول بازی در دقیقه 7 توسط تیم میهمان به ثمر رسید. چاواریا توپ را در زمین مادریدی ها به دست آورد و با یک فرار خوب توانست دروازه کاسیا را باز کند. 4 دقیقه بعد تیم صاحب خانه کار را به تساوی کشاند. ناچو روی کرنر ارسالی کروس توانست با یک ضربه سر دقیق دروازه را باز کند. سرخیو راموس در دقیقه 40 گل سوم را به ثمر رساند. باز هم کرنر ارسالی کروس بود که مدافع کهکشانی ها را صاحب موقعیت کرد. مادریدی ها در همین نیمه به گل سوم رسیدند. در دقیقه آخر نیمه نخست بود که آلوارو موراتا روی یک کرنر کوتاه و پاس، دروازه کاراسکو را باز کرد. 

دقیقه 49 بود که رنس یکی از گل ها را جبران کرد. توپ مقابل رمی اودین قرار گرفت و شوت او از بین پاهای ماریانو عبور کرد و کاسیا را به اشتباه انداخت. هامس در دقیقه 61 گل دیگری به ثمر رساند. او روی یک ریباند دروازه را باز کرد. دقیقه 74 دوباره رنس فاصله را کم کرد. گرجان کئی بود که روی ارسال از کناره ها دروازه را باز کرد. آخرین گل بازی در دقیقه 79 توسط ماریانو به ثمر رسید. این گل را انزو زیدان پایه ریزی کرد.