نظرسنجی
پوشش نقل و انتقالات توسط رئال نیوز ؟
عضویت در گروه تلگرام رئال مادرید

تقویم بازی های رئال مادرید
ساعت ها به وقت ایران!

Powered by whatsthescore.com

تبدیل تاریخ بازی ها به شمسی!

آخرین اخبار
امار رونالدو
گل قبلی
بازی بعدی
آمار گلزنی

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات 

درباره ما

پایگاه خبری رئال نیوز به عنوان بزرگترین وب های رئال مادرید با هدف انتشـــار آخرین و بـــروزترین اخبار مـربوط به باشگاه رئال مــادرید تاسـیس و از ابتدا نیز تلـاش شــد تــا با انتشار اخـبار ، ویدئو ، تصاویر ، بیوگرافی و غیره سهمی در اطلاع رسانی به هــــواداران کهکشانی داشته باشـیم .

کاربران برتر
کاربر برتر 1 : CR7 سلطان فوتبال
کاربر برتر 2 : ارشام
کاربر برتر 3 : Mamaad_reali
کاربر برتر 4 : ارشیا
کاربر برتر 5 : sr4
کاربر برتر 6 : ava cr7
کاربر برتر 7 : Hadi
کاربر برتر 8 : نرگــــس خـــانــومم
امکانات سایت
رضا : برای درخواست نویسندگی میتونید ایمیل بفرستید  Reza_Reali98@yahoo.com 
ای دی من در تلگرام : arwfls
پذیرش نویسنده : این وب در جهت بهبود کیفیت مطالب نویسنده میپذیرد چنانچه مایل به نویسندگی هستید کلیک کنید...شرایط نویسندگی
نویسنده : Reza_M
تاریخ :پنجشنبه 29 مهر 1395 15:37
 این یادداشت در حالی نوشته شده که تیم بارسلونا به دلیل سود بردن از قضاوت های دواران در دیدارهای متعدد از طرف رقیبان خود متهم به این شده که توسط یوفا مورد حمایت قرار می گیرد، حتی رقبای کاتالان ها به آن ها لقب « یوفاسلونا» را نیز داده اند، حال به 10 اتفاق جنجالی که باعث به وجود آمدن این حرف و حدیث ها شده است می پردازیم:
Image result for ‫داوری و بارسا‬‎

1


1/ بارسلونا 3-0 گوتنبرگ|1986| امید بارسلونایی ها برای کسب اولین جام اروپایی شان پس از باخت 0-3 در دور رفت مقابل حریف سوئدی شان کاملا نقش برآب شده بود، اما با هتریک استثنائی که پیچی آلونسو در دیدار برگشت انجام داد شرایط در کمپ نو به نفع میزبان تغییر کرد و بازی به ضربات پنالتی کشید و در این ضربات نیز بارسلونا با نتیجه 4-5 پیروز میدان شده و به فینال رقابت ها راه یافت. این تنها نصف داستان بود چرا که گوتنبرگی ها پس از پایان بازی هنوز در شوک بودند و نمی دانستند چگونه این اتفاقات رخ داده است چرا که 2 گل صحیح آن ها آن هم وقتی که 0-1 از حریف خود عقب بودند توسط داور آفساید گرفته شد، شوک برانگیز تر و وحشتناک تر تصمیم دوم داور بود و آن تصمیم این بود که داور گل مردود بارسلونایی ها را پس از اعتراض بازیکنان بارسلونا صحیح اعلام کرد! و بدین ترتیب بارسلونا پیروز میدان شده و به فینال راه یافت.

2
Image result

2/ بارسلونا 2-1 چلسی|2005| جرقه ی اختلافات بین دو تیم بارسلونا و چلسی از همین بازی که اولین دیدار اروپایی دو تیم در چمپیونزلیگ بود خورده شد. زمانی که دیدیر دروگبا به دلیل جر و بحث با ویکتور والدس با کارت قرمز مستقیم داور رو به رو شد. چلسی در ابتدای این دیدار 0-1 از حریف خود پیش بود اما با 2 گل از مکسی لوپز و ساموئل اتوئو نتیجه به نفع تیم میزبان یعنی بارسلونا تغییر کرد. اما این پایان کار نبود چرا که پس از بازی ژوزه مورینیو سرمربی وقت چلسی، داور دیدار آندرس فریسک را به همدستی با بارسلونایی ها متهم کرد. وی در این باره گفت:« وقتی که دیدم فرانک رایکارد(سرمربی بارسلونا)قبل از بازی وارد اتاق داوران شد نمی توانستم دیده ی خود را باور کنم و همان اتفاق باعث شد وقتی که دیدیر دروگبا اخراج شد اصلا تعجب نکنم».

3

3/ چلسی 1-2 بارسلونا|2006| پس از گذشت یک سال از حذف 2-4 چلسی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل بارسلونا دو تیم دوباره در مرحله یک شانزدهم نهایی چمپیونزلیگ به هم رسیدند. در مجموع دو دیدار رفت و برگشت دوباره این بارسلونا بود که با نتیجه 2-3 پیروز شد و حریف خود را حذف کرد. بارسایی ها در دیدار رفت با نتیجه 1-2 در استمفوردبریج چلسی را شکست دادند. بازی تا جایی که دل هورنو به دلیل خطایی که روی مسی انجام داد و پس از آن با کارت قرمز مستقیم داور رو به رو شد متعادل بود اما پس از آن کارت قرمز شرایط به سود بارسلونا تغییر کرد و همین نکته باعث شد تا مورینیو در کنفرانس بعد از بازی عنوان کند:« بارسلونا یک شهر فرهنگی با تئاتر ها و بازیگران تئاتر قوی است و این پسر (لیونل مسی) این کار را به خوبی یاد گرفته است، او به خوبی می داند که چه طور نقش بازی کند».

4


4/ بارسلونا 2-1 آرسنال|2006| تنها 18 دقیقه از بازی فینال چمپیونزلیگ گذشته بود که ینس لمن بیرون از محوطه جریمه مرتکب خطایی بر روی ساموئل اتوئو شد. در حالی که ژولی دیگر بازیکن بارسلونا توپ را تصاحب کرده و قصد ادامه بازی را داشت اما داور بازی را نگه داشته و یک ضربه آزاد به نفع بارسلونا اعلام کرد و همچینین ینس لمن را در مقابل بهت و حیرت همگان حتی خود بارسلونایی ها اخراج کرد!. در آن دیدار ابتدا آرسنالی ها علیرغم 10 نفره شدن 0-1 پیش افتادند اما با گل های هنریک لارسون و ساموئل اتوئو این بارسلونا بود که پیروز بازی شد تا تیری هانری در پایان بازی عنوان کند:« من متاسفم اما همگان دیدند که داوری دیدار چه قدر وحشتناک بود!»

5
Image result for ‫بارسا - چلسی 2009‬‎

5/ چلسی 1-1 بارسلونا|2009| در بازی نیمه نهایی چمپیونزلیگ دقیقا 4 پنالتی مسلّم برای آبی پوشان لندن در استمفوردبریج گرفته نشد، به طرز وحشتناکی تام هنینگ (داور بازی) تمام موقعیت های پنالتی را یک به یک مردود می خواند حتی هندبال کاملا آشکار جرارد پیکه را که خود هواداران بارسا هم معتقد بودند که با دستش توپ را دفع کرده است. قضیه جایی برای بازیکنان چلسی سخت تر شد که گل تساوی را وقت های اضافی بازی دریافت کردند و با این تساوی بازی را در مجموع واگذار کردند.
« این یک رسوایی لعنتی است» این جمله ای بود که دیدیر دروگبا پس از اتمام بازی به سمت داور رفته و بارها تکرار کرد، شاید نحوه اعتراض و لحن دروگبا نامناسب بود اما علت و دلیل کار وی کاملا قابل درک بود.
 

6

6/بارسلونا 1-0 اینتر

Image result for ‫بارسلونا 1-0 اینتر خشم والدز‬‎
|2010| وقتی که آبی اناری ها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با اعلام خطای هند غیر عمدی یحیی توره به عنوان برنده قانونی، حذف شد تا این برد برای بارسلونا بی ارزش باشد اما  اینتر هم به عقیده مربی این تیم از اخراج تیاگو موتا متضرر شده بود . خطایی که با برخورد آرنج این بازیکن به چانه یا گردن سرجیو بوسکتس اعلام شد تا مورینیو در اعتراض به این تصمیم بگوید : ” این بازیکن هیمشه چنین رفتاری دارد و این حرکت بسیار زشت بود.” به نظر می رسد او چندان هم اشتباه نمی کرد. سرجیو بوسکتس از میان انگشتان خود به داور بازی نگاه می کرد تا متوجه تصمیم او باشد . اینکه آیا توانسته داور را بازی را فریب دهد یا نه. با این وجود اینتر با تفاضل 3-2 شجاعانه به دور بعد رقابت ها صعود کرد.
Image result for ‫اخراج په په مقابل بارسا‬‎
Image result for ‫تمارض بوسکتس‬‎

7
Image result

7/ بارسلونا 3-1 آرسنال|2011| تقریبا همه فراموش کرده اند که آرسنال در یک قدمی حذف بارسلونا از رقابت های چمپیونزلیگ 2010/11 در مرحله یک شانزدهم نهایی قرار داشت اما شرایط در کمپ نو متفاوت شد. در واقع آرسنال تیمی که در ورزشگاه امارات 1-2 موفق به شکست بارسلونا شده بود در کمپ نو حتی یک شوت در چارچوب هم نداشت، البته آن ها برای این نتیجه دلیل قانع کننده ای هم داشتند. در این دیدار آرسنال به لطف گل به خودی بوسکتس دوباره از بارسا پیش افتاد اما دقایقی بعد داور به دلیل این که رابین فان پرسی پس از سوت وی توپ را وارد دروازه کرده است با دادن کارت زرد دوم وی را در مقابل بهت و حیرت همگان اخراج کرد. پس از آن اخراج گره کار از دست توپچی های لندن خارج شد و بارسلونا با گل های مسی و ژاوی پیش افتاد و در نهایت آرسنال را حذف کرد. فان پرسی که در زمان اخراج هم به دفعات به داور گفت که به دلیل صدای زیاد در ورزشگاه صدای سوت او را نشنیده است پس از بازی در مصاحبه ای از این اتفاق به عنوان یک “جُک” اسم برد. آرسن ونگر سرمربی آرسنالی ها نیز این اتفاق را “شرم آور” خواند.

8
Image result for ‫اخراج په په مقابل بارسا‬‎

8/ رئال مادرید 0-2 بارسلونا|2011| در این بازی جنجالی همه مورینیوی خشمگین را به یاد دارند، مورینیویی که پس از طعنه به داور از کنار زمین اخراج شد و به سکو ها فرستاده شد. خشم مورینیو به این دلیل بود که داور به دلیل یک خطا (که بعد ها معلوم شد اصلا برخوردی بین په په و دنی آلوس نبوده) به په په کارت قرمز مستقیم نشان داد. وی در مصاحبه بعد از بازی گفت:« این تیم در سال 2009 با رسوایی که در استمفوردبریج رقم خورد به صورت شرم آوری قهرمان چمپیونزلیگ شد و این بار قهرمانی شان با رسوایی که در سانتیاگو برنابئو رقم خورد به سرانجام خواهد رسید». وی همچنین گفت:« امیدوارم این تیم روزی یک قهرمانی در چمپیونزلیگ را بدون رسوایی کسب کند».

9


9/ بارسلونا 3-1 آث میلان|2012| پس از تساوی که در سن سیرو رقم خورد، در بازی برگشت آنتونیو نوچرینو در دقیقه 32 گل برتری را برای میلانی ها به ثمر رساند، اما این برتری مدت زیادی پابرجا نماند و دقایقی بعد داور به دلیل کشیدن پیراهن بوسکتس توسط نستا خطای پنالتی به نفع بارسلونا اعلام کرد. این پنالتی دومین پنالتی بود که داور در این بازی به نفع بارسا گرفت. گفتنی ست که وقتی خطای نستا روی بوسکتس گرفته شد بوسکتس اصلا صاحب توپ نبود!. پس از گل شدن این پنالتی بارسلونا کنترل بازی را در دست گرفت و با گل های مسی و اینیستا پیروز بازی شد. زلاتان ابراهیموویچ مهاجم تیم آث میلان پس از بازی عنوان کرد که اصلا از این اتفاقات متعجب نشده و گفت:« به نظر می رسد یوفا می خواهد دو تیم مشخص ( بارسلونا و رئال مادرید ) در فینال حضور داشته باشند.

10
Image result
10/ بارسلونا 2-1 آتلتیکومادرید|2016| پس از گل دقیقه 25 فرناندو تورس بارسلونایی ها در دور رفت رقابت های یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ به مشکل جدی برخورد کردند و در خانه خود در حال ارائه نمایشی ضعیف بودند تا اینکه مهاجم گلزن آتلتیکو در فاصله زمانی کوتاه دو کارت زرد از داور دریافت کرد و از بازی اخراج شد، پس از آن بارسلونا با فشار بی امانی که به حریف خود وارد کرد موفق شد توسط لوئیس سوارز 2 گل به ثمر برساند و پیروز بازی شود. البته اعتراض آتلتیکویی ها به اخراج تورس نبود بلکه اعتراض آن ها به این بود که لوئیس سوارز نیز در نیمه اول باید به دلیل لگدی که به خوانفران زد اخراج می شد. فلیپه لوئیس مدافع تیم آتلتیکو مادرید بعد از بازی عنوان کرد:« بارسلونا محافظت می شود، وقتی شما مقابل آن ها بازی می کنید می توانید به خوبی این موضوع را متوجه شوید که تیم آن ها مورد حمایت قرار می گیرد.
Image result

برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :چهارشنبه 28 مهر 1395 17:17

رئال مادرید در سایت رسمی‌اش اعلام کرد قرارداد لوکا مودریچ را تا سال 2020  تمدید کرده است.

لوکا مودریچ

قراداد قبلی هافبک کروات تا سال 2018 ارزش داشت. مودریچ 31 ساله سال 2012 از تاتنهام به مادرید پیوست. ارزش قراردادش 40 میلیون یورو بود. این درحالی است که تاتنهام با 18 میلیون یورو او را از دیناموزاگرب جذب کرد.

این بازیکن کروات در 180 بازی برای مادرید 11 گل به ثمر رساند و 27 پاس گل داد.


مرتبط با موضوع : اخبار ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :چهارشنبه 28 مهر 1395 09:29

رونالدو و مدیربرنامه هایش، ژرژ مندس، مدت هاست که در مبارزه با بیماری ASL (اسکلروز جانبی آمیوتروفیک) فعالیت دارند، امشب از فرناندو ریکسن، فوتبالیست سابق هلندی که به این بیماری دچار شده، پذیرایی کردند. همچنین همسر استفانو بورگونوو، فوتبالیست ایتالیایی که در سال 2013 به دلیل ابتلا به این بیماری درگذشت، در برنابئو حضور داشت. کریستین ماتایاناس دیگر مهمانی بود که توسط رونالدو برای بازی امشب دعوت شده بود اما به دلیل پشت سر گذاشتن دوره درمان، نتوانست برای دیدن این بازی به برنابئو برود.

 مهمانان ویژه رونالدو در برنابئو

مرتبط با موضوع : اخبار , عکس و کاریکاتور ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :چهارشنبه 28 مهر 1395 00:13

دو تیم رئال مادرید و لژیا ورشو از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22:15 و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند. 

                                                                             لحظات مهم نیمه اول

دقیقه 8 : سانتر رونالدو روی خط شش قدم به بیل رسید اما شوت بیل از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 9 : لودلویک در محوطه جریمه صاحب یک موقعیت عالی شد اما اقدام به شوتزنی نکرد و ناواس توپ او را دفع کرد.

دقیقه 12: لژیا تیر دروازه رئال مادرید را هدف قرار داد. 

دقیقه 16: رئال مادرید به گل اول رسید. گرت بیل در سمت راست زمین صاحب توپ شد و با حرکت زیبا به محوطه جریمه وارد شد و با یک ضربه زیبا دروازه لژیا را باز کرد.

دقیقه 20: رئال مادرید به گل دوم رسید. مارسلو در موقعیتی بسیار خوب با یک شوت زیبا دروازه لژیا را باز کرد.

دقیقه 22: لژیا یکی از گل ها را پاسخ داد. دنیلو بر روی رادوویچ مرتکب خطا شد و ضربه پنالتی را رادوویچ وارد دروازه رئال مادرید کرد.

دقیقه 24: ضربه والی زیبای بنزما را دروازه بان لژیا به بیرون زد.

دقیقه 30: کرنری که کروس روی دروازه ارسال کرد را آسنسیو با یک ضربه زیبا به بالای دروازه فرستاد.

دقیقه 37: رئال مادرید به گل سوم رسید. ارسال دنیلو به رونالدو رسید و او با کنترل توپ، آن را به آسنسیو سپرد و بازیکن جوان رئال مادرید با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد.

بازی با همان نتیجه 3-1 به سود رئال مادرید در نیمه اول به پایان رسید.

                                                                            لحظات مهم نیمه دوم

دقیقه 60: بازی خطر آنچنانی در پی نداشت. دو تیم حملات پراکنده ای انجام می دادند اما گل یا خطر بزرگی اتفاق نیفتاد. رئال مادرید سعی در کنترل بازی داشت.

دقیقه 68: رئال مادرید به گل چهارم رسید. تعویض زیدان جواب داد. موراتا توپ را روی دروازه ارسال کرد و لوکاس وازکز با یک ضربه سر ضرب و زیبا دروازه لژیا را باز کرد.

دقیقه 72: بازی در کنترل کامل رئال مادرید بود. ضربه آسنسیو را مالارز مهار کرد.

دقیقه 79: رونالدو با پاس کریم بنزما در یک موقعیت خوب قرار گرفت اما ضربه بیرون پای او از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه 83: رونالدو باز هم با پاس بنزما روی خط شش قدم در موقعیت گل قرار گرفت اما ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 84: رئال مادرید به گل پنجم رسید. موراتا با پاس رونالدو در یک موقعیت عالی دروازه لژیا را برای بار پنجم باز کرد. 

دقیقه 89: رونالدو صاحب موقعیت شوتزنی شد اما توپ او به بالای دروازه رفت.

بازی با نتیجه 5-1 به سود رئال مادرید به پایان رسید.


مرتبط با موضوع : اخبار ,
نویسنده : Reza_M
تاریخ :سه شنبه 27 مهر 1395 22:21
Real Madrid vs Legia Warsaw: Preview, Prediction and Betting Tips
رئال مادرید - لژیا
سه شنبه 27 مهر ساعت 22:15

لینک پخش آنلاین از خود رئال نیوز :

لینک پخش آنلاین :
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :سه شنبه 27 مهر 1395 16:26

رونالدو، مهاجم سابق برزیلی رئال مادرید، درباره بهترین بازیکن جهان نظرات خود را اعلام کرد.

وی قهرمانی دو جام جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ همراه با تیم ملی فوتبال برزیل را در کارنامه دارد و سه بار در سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲ جایزه بازیکن سال فوتبال جهان را دریافت کرده است. رونالدو، زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو تنها بازیکنانی هستند که سه بار این جایزه را از فیفا دریافت کرده‌اند و پس از لیونل مسی که پنج بار این جایزه را دریافت کرده است، در جایگاه دوم قرار دارند.

وی درباره انتخاب بهترین بازیکن جهان گفت: از میان رونالدو، مسی، نیمار و سوارز من کریستیانو رو ترجیح میدم چون من رئالیم و بازی او رو میپسندم. البته نیمار و مسی هم خیلی خوب هستند.


مرتبط با موضوع : اخبار ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :سه شنبه 27 مهر 1395 16:22
در حالی که باشگاه رئال مادرید حق خرید بازیکن تا پایان سال 2018 را ندارد، تنها می‌تواند به تمدید قرارداد ستارگانش دل ببندد. در این میان تمدید قرارداد مودریچ یکی از بهترین خبرها برای هواداران رئال مادرید بود.

لوکا مودریچ ستاره کروات تیم فوتبال رئال مادرید که خرید مورینیو بود قراردادش را تا پایان سال 2020 تمدید کرد. قرارداد قبلی مودریچ تا پایان سال 2018 بود اما رئال مادرید نمی‌خواست بازیکن طراح و متعصب خود را به راحتی از دست بدهد.


مرتبط با موضوع : اخبار ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :سه شنبه 27 مهر 1395 07:52

در این دیدار پر گل گل چهارم شاگردان زیدان روی کار تیمی و سرعت عمل بالای بازیکنان رئال وارد دروازه رئال بتیس شد.

در صحنه گل چهارم رئال بازیکنان با 12 پاس سریع و سالم در 14 ثانیه توپ را به ایسکو رساندند تاگلی زیبا وارد دروازه بتیش شود.

روی گل کواچیچ، پپه، کواچیچ، بنزما، رونالدو، پپه ئر نهایت ایسکو نقش داشتند.

عکس شکل به ثمر رسیدن گل را در زیر مشاهده می‌کنید:

12 پاس و گلی در 14 ثانیه+عکس


پ.ن: قبل 2014 انقد از این گلا و حتی قشنگترش میزدیم که برامون عادی بود :))

حالا ببین چقد با سانتر خو گرفته بودن که یه گل اینجوری زدن زیدان از اون ور به وجد اومد رسانه ها بعد چند روز هنوز ول کنش نیستن :))

#سانتر!


مرتبط با موضوع : اخبار , عکس و کاریکاتور ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :سه شنبه 27 مهر 1395 07:51
کریستیانو رونالدو با انتشار تصویری با پوشش عجیب از خود در اینستاگرام و نوشتن: «لذت بردن» اینگونه این کلمه را معنا کرد.
  

مرتبط با موضوع : عکس و کاریکاتور ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :دوشنبه 26 مهر 1395 08:59

در دنیای فوتبال تیم‌های بسیار زیادی بوده‌اند که اعضای آنان در یک سال یا مقطع زمانی، در کنار هم بازی‌های کاملا یکدست و تماشایی ارائه کرده‌اند که نام‌شان در تاریخ مانده‌است.

اما همچنین در یکی،‌دو دهه اخیر در برخی تیم‌ها بازیکنانی در کنار هم قرارگرفتند که آنچنان با هم هماهنگ عمل کردند که چشم بسته می‌توانستند یکدیگر را در زمین مسابقه پیدا کرده، به هم به راحتی پاس دهند و موقعیت‌سازی کنند.

در این زمینه می‌توان به نمونه‌های زیادی اشاره کرد. آنچه در پی می‌آید 20 زوج درجه یک فوتبالی سال‌های نه چندان دور  هستند که آنقدر در کنار هم عملکرد خوشی داشتند که نام‌شان در تاریخ ثبت شده است و البته به مرور زمان در  خاطر هواداران تا حدودی فراموش شده اما نزد رسانه‌ها همچنان به عنوان زوج‌های فراموش‌نشدنی فوتبال مطرح هستند:

1-کریستیانو رونالدو و جرارد پیکه(منچستریونایتد، 2003)

20 زوج طلایی فراموش‌شده جهان فوتبال

2-دیوید ژینولا و وین رونی(اورتون، 2002)

3- دنی دیچیو و خوان سباستین ورون(سمپدرویا، 1997)

4- روبرتو مانچینی و آد آکین‌بیکی(لسترسیتی، 2000)

5-یان رایت و هنریک لارسون(سلتیک گلاسکو، 1999)

6-ایوان راکیتیچ، مسعود اوزیل (شالکه، 2007)

7-پپ گواردیولا و فرانچسکو توتی(آ.اس.رم، 2002)

20 زوج طلایی فراموش‌شده جهان فوتبال

8-رونالدینیو و جی‌جی اوکوچا(پاری‌سن‌ژرمن، 2001)

9-تونی کروس و آرتورو ویدال(بایرلورکوزن،‌2009)

10-نیگل کواشی و خاویر ماسکرانو (وستهام،‌2007)

11- جیمی واردی و هری کین(لسترسیتی، 2012)

20 زوج طلایی فراموش‌شده جهان فوتبال

12-نیمار و فیلیپه اندرسون(سانتوس، 2009)

13- ژرمین پنانت و آندر هررا(ساراگوسا، 2009)

14-دیوید بکام و دیوید مویس(پریستون، 1995)

15-لوران بلان و رابی کین(اینترمیلان، 2000)

16-فرانک دبوئر و آلن هاتن(گلاسکو رنجرز، 2004)

17-نیکولا آنلکا و یوری ژورکایف(پاری‌سن‌ژرمن، 1996)

18-کلادیو کانی‌گیا و گاوین رائه(دندی یونایتد، 2000)

19-رونالدو و کاسیمیرو(سائوپائولو، 2011)

20-پپ گواردیولا و روبرتو باجو(برشیا، 2001)


مرتبط با موضوع : اخبار ,
برچسب ها
نویسنده : Reza_M
تاریخ :دوشنبه 26 مهر 1395 08:56

ستاره پرتغالی رئال مادرید تمرینات سختی را دنبال می کند تا بتواند به روزهای اوج خود برگردد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، کریستیانو رونالدو در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی از خود نشان داد.او توانست قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و با تیم ملی فوتبال پرتغال هم قهرمانی در یورو 2016 را کسب کند تا نشان دهد که شانس نخست کسب توپ طلا در سال 2016 است.

این بازیکن پرتغالی در فینال یورو 2016 با آسیب دیدگی شدیدی مواجه شد و چند هفته ای را خانه نشین شد. با وجود آنکه رونالدو به شرایط بازی رسیده است اما از روزهای اوج خود فاصله گرفته است و این خبر خوبی برای هواداران رئال نیست.

رونالدو سخت تلاش می کند تا خود را هر چه سریعتر به روزهای اوجش رساند. او با منتشر کردن عکسی از خود نشان داد که سخت تلاش می کند تا به آمادگی قبلش برسد.

رئال مادرید در هفته هشتم رقابت های لالیگا توانست رئال بتیس را با نتیجه 6 بر یک شکست دهد و رونالدو توانست در این دیدار یک گل به ثمر رساند.

تعداد كل صفحات : 11
تمامی حقوق محفوظ بوده و کپی برداری از آن حرام بوده و پیگرد قانونی دارد . طراح این قالب omid می باشد .